Gabloty zewnętrzne

Spis kategorii Gabloty Gabloty zewnętrzne

Gabloty zewnętrzne informacyjne z powodu na swoje funkcje, są także znane wśród odbiorców pod nazwą gabloty ogłoszeniowe. Gabloty informacyjne stanowią najbardziej popularną grupę gablot a także służą prezentowaniu bogatego rodzaju informacji, zawiadomień lub ogłoszeń. Gabloty zewnętrzne informacyjne są na co dzień spotykane w takich miejscach, jak przedszkola, szkoły, dworce, kościoły, urzędy tudzież przeróżne inne instytucje publiczne jak i niepubliczne.

Wyznaczamy kilka sposobów otwierania gablot. Gabloty zewnętrzne otwieramy uchylnie, częściowo, przesuwnie oraz częściowo przesuwnie. Gablota zewnętrzna  posiada system otwierania drzwi do góry. Jako jedni z nielicznych produkujemy gabloty w perspektywie częściowo otwartej. Oznacza to, iż pewna część jest zwykle "schowana" za szybą, a druga otwarta (podłoże nie jest schowane za drzwiczkami bądź szybą). Gabloty zewnętrzne można otwierać na boki na dwa sposoby - uchylnie przy zastosowaniu drzwiczek ewentualnie przesuwnie przy użyciu systemu szyb przesuwnych. Jeśli wybiorą Państwo gabloty otwierane do góry, za dodatkową opłatą można zamówić trwałe teleskopy ułatwiające otwieranie. 

Profile aluminiowe, które stanowią budowę gabloty zewnętrznej aluminiowej, tworzone są przez prestiżową nie tylko w Europie, jednakże także na świecie - polską Grupę KĘTY S.A. Profile wykorzystane w gablocie zewnętrznej zespalane są w bezpieczny sposób przy pomocy wypróbowanych, półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego. Przez wzgląd na zastosowanie wysokiej jakości profili aluminiowych, które są wyprodukowane przez grupę KETY S.A., jest opcja wymiany poszczególnych elementów w wypadku uszkodzenia gabloty. Elementem systemu drzwi przesuwnych są wytrzymałe rolki, które usprawniają pchanie szyb.

Gabloty zewnętrzne funkcjonują w opcjonalnej konfiguracji tudzież wielkości - mogą być 1-, 2-, 3- albo nawet 4- skrzydłowe. Gabloty zewnętrzne wiszące powinno się przymocować do ściany - tego rodzaju gabloty ogłoszniowe pozwalają przedstawiać informacje wyłącznie po jednej - czołowej stronie. Gabloty zewnętrzne stojące zaopatrzone są w wspierające słupki umożliwiające ich przymocowanie w podłożu. Porządne słupki umożliwiają ułożenie gabloty w umownym miejscu. Sztywność, stabilność tudzież solidność osiągamy dzięki użyciu mocnych elementów konstrukcyjnych - profili i słupków.

W naszej ofercie znajdują się gabloty zewnętrzne, które posiadają pewną szybę, szybę hartowaną, akrylową ewentualnie PLEX. Gwarantujemy pomoc w wyborze najlepszego typu szyby dla Państwa gabloty w odniesieniu do miejsca użytkowania.

Nasza szeroko rozwinięta działalność produkcyjna zapewniła nam miejsce w czołówce producentów gablot pośród producentów na terenie całego kraju. Wykwalifikowani inżynierowie z działu technicznego zabiegają o wysoką jakość tworzonych gablot zewnętrznych, natomiast doświadczeni handlowcy są w stanie fachowo poradzić Państwu w słusznym wyborze. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy Państwu najwyżej jakości wytwory. Posiadamy znaczące zdolności wytwórcze - nawet pokaźne zamówienia zdołamy dokonać w ekspresowym tempie. Zapewniamy rzetelną a także trwałą konstrukcję wszelkich gablot zewnętrznych aluminiowych.

Nasi biegli doradcy są do Państwa dyspozycji na infolinii. Rozumiemy, że katalog produktów przedstawiony na naszej stronie jest bardzo obszerny, a przez to wybór być może okazać się lekko trudny - wskutek tego też służymy darmową pomocą w stosownym wyborze. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl