Witryny aluminiowe

Gabloty Witryny aluminiowe

Specjalizujemy się w produkcji witryn aluminiowych w niezmierzonej ilości konfiguracji wybranej przez interesanta. Nasza wyspecjalizowana firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej na 1 000 000 zł. Wszelkie gabloty, witryny, tablice również potykacze fabrykujemy z elementów posiadających odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, spełniając w tym samym czasie jeden z najistotniejszych kwestii wielu przetargów na dostawę witryn aluminiowych.

Prosimy skorzystać z menu bocznego by wybrać odpowiedni rodzaj witryny aluminiowej.

Wysoka jakość również solidność naszych witryn aluminiowych gwarantują satysfakcję wielu Klientów. Każdego roku spisujemy pomnożenie zamówień pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co świadczy, że nasze produkty stają się raz za razem bardziej powszechne. Wprawdzie naszymi głównymi klientami są szkoły, kościoły i urzędy. Przy spełnianiu większego zlecenia oferujemy ciekawe rabaty. Przekonaj się sam! Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją przeszło 180 produktów, w której większą część stanowią gabloty.

Witryny aluminiowe są podstawowym produktem naszej organizacji. Nasze wyroby są doskonale odporne na każde panujące warunki. Nowoczesny design witryny aluminiowej bez wątpliwości dostosuje się do dowolnych rodzajów otoczenia. Witryny jednostronne są zarówno w opcji wiszącej jak i stojącej. Dostarczamy witryny aluminiowe dwustronne w opcji stojącej, jakie cieszą się coraz większą popularnością. Profile witryny z reguły anodowane są na kolor srebrny, chociaż jest możliwość wyboru odmiennego koloru z palety RAL. Podłoże jest utworzone z najwyższej jakości materiałów. Odróżniamy 3 rodzaje: magnetyczne, korkowe ewentualnie tkaninowe. Zwykła grubość naszych witryn aluminiowych mieści się w przedziale od 3 do 40 cm. Dostarczony wcześniej zakres rozmiarów jest ogromnie elastyczny. Realizujemy też nieszablonowe zamówienia witryn "na wymiar" wedle potrzeb Klienta.

Oferujemy witryny aluminiowe, muzealne, sklepowe, szklane - stojące tudzież wiszące. Możliwość zainstalowania światła w witrynie aluminiowej następuje w kilku typach. Witrynę zdołamy oświetlić punktowo, częściowo albo całościowo. Stosujemy technologię LED czy też jarzeniową. Profile aluminiowe, które stanowią budowę witryny aluminiowej, wytwarzane są przez prestiżową nie tylko w Europie, jednakże także na świecie - polską Grupę KĘTY S.A. Związku z faktem używania sprawdzonych profili, wytwarzanych przez aktualnego lidera na rynku (współpracującego z 45 krajami na świecie), zapewniamy bezinwazyjną wymianę poszczególnych części w wypadku uszkodzenia. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta w każdym aspekcie.

Normalnie wyrabiamy witryny aluminiowe 1,2,3 ewentualnie 4 skrzydłowe, aczkolwiek końcowa liczba skrzydeł zależy od specyficznych potrzeb. Typ mocowania witryn pozwala nam wyodrębnić dwa typy produktów - wiszące tudzież stojące. Kolejne zabezpieczenie w witrynach aluminiowych stanowi montaż zamka patentowego w drzwiczkach witryny. Witryny aluminiowe stojące są wspierane przez niezwykle stabilne a także trwałe słupki. Witryny aluminiowe są szczegółowo wyposażone w uszczelki, gwarantujące zabezpieczenie umiejscowionych w witrynach materiałów przed wilgocią. Wykwalifikowani tudzież doświadczeni pracownicy wyznaczają istotę naszego przedsiębiorstwa. Dzięki nim mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę na dowolnym etapie - od wyceny i planowania po realizację. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz użytkowanie przy produkcji z innowacyjnych technologii zaręcza najlepszy wyrób oraz zadowolenie konsumenta. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl