Gabloty na medale

Spis kategorii Gabloty Gabloty szkolne Gabloty na medale

Jesteśmy producentem gablot na medale zarówno aluminiowych jak i drewnianych. Gabloty na medale wytwarzamy w sposób nowoczesny, z budulców najwyższej jakości, z profili aluminiowych anodowanych (srebrny-mat) bądź malowanych proszkowo na pozostawiony do wyboru kolor RAL składając następnie gabloty w sposób systemowo. Dno gabloty może być z płyty magnetycznej biały-mat, ocynkowana, malowana proszkowo czy też jakikolwiek kolor RAL.

W naszej ofercie znajdują się gabloty o odmiennej grubości, do użycia wewnątrz jak i zewnątrz (oprócz tego uszczelniana), na ścianie albo na słupkach. Gabloty 60mm oraz grubsze zdołają posiadać podświetlenie oraz teleskopy do podtrzymania przed spadnięciem drzwi gabloty. Jesteśmy jedną z nielicznych firm produkujących także z litego drewna sosnowego.

Gablota GM1-PC

Aluminiowa gablota wisząca.

 • Gablota na medale
 • Wewnętrzna
 • Jednostronna
 • Dwuskrzydłowa
Gablota GM2-PC

Drewniana gablota wisząca.

 • Gablota na medale
 • Wewnętrzna
 • Jednostronna
 • Przesuwna

Nasze gabloty idealnie pasują do szkół, biur, urzędów. Na życzenie klienta robimy jakikolwiek typ naszej produkcji w umownym rozmiarze, nie podany w naszej ofercie STANDARD. Dysponujemy znaczną kadrą wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie wyprodukować bardzo pokaźną ilość gablot w krótkim okresie.

Ekspresowa realizacja - zdecydowana większa część zleceń dociera do interesanta w przeciągu tygodnia. Skontaktuj się z nami, a niezwykle ekspresowo dostaniesz precyzyjną wycenę, w jakiej przekażemy też dokładny termin realizacji. Jako jedni z nielicznych liczących się producentów, jesteśmy w stanie zamontować gablotę w docelowym miejscu na terenie całej Polski. Potrzebujesz niezwykłej gabloty, nawet w fikuśnej konfiguracji - zgłoś się do nas! Nadto możemy zrealizować na gablocie nadruk lub logo o dowolnej grafice na fryzie.

Nasza jednostka tworzy wysokiej jakości gabloty aluminiowe (wytworzone z profili aluminiowych) także drewniane (wykonane z drewna litego). Nowoczesny wygląd gablot aluminiowych bez wątpliwości dopasuje się do wszystkich typów otoczenia. Drewniane gabloty na medale stanowią świetny wybór do wnętrz, w których zamierza się otrzymać wystrój stylowy, raczej klasyczny aniżeli nowoczesny. Gabloty mogą mieścić półki, jakich ilość i wysokość zależy od nabywcy. Co do zasady przygotowywane przez nas gabloty występują w sprecyzowanym przedziale grubości. Z reguły jest to od 3 do 40 cm, jakkolwiek realizujemy również gabloty "na zamówienie" wedle upodobań Klienta.

Oświetlenie gablot na medale może być punktowe, całościowe albo częściowe. Chwilowo najniezwyklej popularne jest oświetlenie ledowe, jednak zdarza się, że Klienci wybierają oświetlenie jarzeniowe. Skrzydła (drzwiczki) gablot zdołają być uchylne (do góry lub na boki), przesuwne albo częściowo przesuwne. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości profili aluminiowych, jakie są wyprodukowane przez grupę KETY S.A., jest możliwość wymiany poszczególnych elementów w wypadku uszkodzenia gabloty.

Posiadamy duży park maszynowy, jaki w istotnym stopniu usprawnia oraz aktywuje naszą fabrykację. Posiadamy spore możliwości wytwórcze - nawet duże zlecenia zdołamy doprowadzić do realizacji w ekspresowym tempie. Jesteśmy prawdopodobnie najogromniejszym producentem gablot na medale na polskim rynku. W wypadku licznych zamówień oferujemy ciekawe obniżki cen. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły Twojego zamówienia! 

 • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
 • tel. 570 770 970
 • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl