Gabloty na modele

Spis kategorii Gabloty Gabloty szkolne Gabloty na modele

Świadczymy niskie ceny wynikające z braku pośredników, albowiem jesteśmy bezpośrednim fabrykantem gablot na modele. Gabloty na modele są odporne na warunki atmosferyczne, trwałe oraz idealnie komponują się z otoczeniem. Wyroby uzyskiwane są z dużą dokładnością i dbałością o szczegóły. Współdziałamy z wieloma muzeami, instytucjami państwowymi i publicznymi, uczelniami, szkołami a także firmami. Wiemy, jakie znaczenie dla naszych klientów mają niuanse. Gabloty aluminiowe to zapewnienie idealnej wytrzymałości oraz jakości. Aktualnie znajdujemy się w czołówce największych fabrykantów gablot na medale w Polsce.

Uzyskujemy gabloty przy użyciu nowoczesnych technologii oraz maszyn, co oddziaływa przede wszystkim szybki czas realizacji. Wiedziemy sprzedaż detaliczną tudzież hurtową oferując przy tym przyciągające ceny. Gabloty wyznaczają większą część z oferty blisko 200 różnorodnych produktów. 

Gablota GK1-PC

Aluminiowa gablota wisząca.

 • Gablota
 • Wewnętrzna
 • Jednostronna
 • Jednoskrzydłowa
Gablota GK2-PC

Drewniana gablota wisząca.

 • Gablota ogłoszeniowa/informacyjna
 • Wewnętrzna
 • Jednostronna
 • Przesuwna

Nasi kompetentni doradcy służą profesjonalną pomocą we właściwym wyborze. Do Państwa dyspozycji czynna jest informacja telefoniczna z techniczną pomocą w wyborze trafnych produktów. Nasze gabloty na modele przed sprzedażą przechodzą wnikliwy proces weryfikacji. Tym sposobem zabiegamy o najwyższą jakość naszych produktów. Przekazujemy ekspresową wycenę - nawet w 20 minut od wypełnienia formularza (w trakcie godzin pracy). O ile zależy Tobie na prędkiej wycenie - zadzwoń. Oferujemy Państwu dostawę przy pośrednictwie sprawdzonego kuriera bądź przy użyciu naszych samochodów.

Fabrykujemy gabloty na modele także na wymiar według upodobań Klientów. W naszej ofercie, za dodatkową opłatą znajdą Państwo dodatkowo usługę montażu gablot w dowolnym, wyznaczonym miejscu. Do tego możemy wykonać na gablocie nadruk bądź logo o umownej grafice na fryzie.

Gabloty aluminiowe to w większości wypadków wybierany typ gablot, mający szersze przeznaczenie w porównaniu do gablot wykonanych z drewna. Gabloty drewniane są rzadkim wyrobem, który jest wyrabiany z litego drewna. Nasze gabloty cieszą się długoletnią trwałością oraz niesłychaną odpornością na odmienne warunki atmosferyczne. Największą grupą produktów są gabloty jednostronne, zawieszane na ogół na ścianach (w opcji wiszącej na mocnych hakach), aczkolwiek coraz częściej spotykane są dodatkowo gabloty jednostronne stojące - na solidnych słupkach umożliwiających zamontowanie w podłożu.

Gabloty na modele dostępne są w opcji dwustronnej umożliwiającej montaż w podłożu tudzież przedstawianie treści po obu stronach. Nasze gabloty są nie tylko otwierane w różnorodnych kierunkach (do góry, na boki) ale również nadal wytwarzamy gabloty w systemie przesuwnym. Gabloty można otwierać na boki na dwa sposoby - uchylnie przy zastosowaniu drzwiczek ewentualnie przesuwnie przy użyciu systemu szyb przesuwnych. Gabloty na modele osiągalne są również w ciekawej opcji "częściowo otwarte", w której pewna część gabloty jest otwarta (zawartość nie jest umieszczana za szybą), a pozostała część - zwyczajnie schowana za drzwiczkami. W gablotach otwieranych do góry oferujemy założenie teleskopów w celu uproszczenia otwierania. 

 • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
 • tel. 570 770 970
 • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl