Gabloty szklane

Gabloty Gabloty szklane

Jesteśmy liderem na polskim rynku w wytwórczości przeróżnego typu gablot. Posiadamy znaczne dyspozycje wytwórcze - nawet spore zamówienia zdołamy przeprowadzić w ekspresowym tempie. Świadczymy sprzedaż detaliczną w pojedynczych ilościach jak również sprzedaż hurtową (przy większej liczbie zamówionych gablot szklanych proponujemy dodatkowe rabaty).

Prosimy skorzystać z menu bocznego by wybrać odpowiedni rodzaj gabloty szklanej.

Jesteśmy bezpośrednim fabrykantem gablot szklanych. Przy zawieraniu umowy zdołamy dodatkowo pokazać skan ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na 1 000 000zł. Gabloty szklane wraz z grupą produktów z kategorii "gabloty sklepowe" posiadają pierwszorzędne kształty, jakie dopełniają eksponowaną zawartość tudzież tworzą wyśmienicie pasującą całość.

Gablota szklana jest osiągalna w wielu wersjach. Dostarczamy Państwu gabloty wiszące na solidnych tudzież trwałych wieszakach albo wolnostojące dzięki solidnym nogom. Gabloty mogą dysponować od jednych nawet do czterech drzwi, które to z kolei mogą być otwierane na bok lub ku górze ręcznie ewentualnie za pomocą teleskopów.

Rodzaje zastosowania gablot szklanych są różnorodne. Gabloty szklane nadają się do umieszczania w nich ogłoszeń, informacji, wiadomości, plakatów, materiałów reklamowych oraz innych tekstów. Produkujemy również gabloty przeznaczone do prezentacji większych przedmiotów takich jak puchary, medale, sztandary czy cenne ekspozycje muzealne. Nasze gabloty szklane znajdują zastosowanie również w sklepach, gdzie ekspozycja towaru stoi na pierwszym planie.

Niezmiernie ważną funkcją gabloty jest zapewnienie bezpieczeństwa zawartości z równoczesną możliwością wglądu co znajduje sie w takiej gablocie. Z tej przyczyny, dopasowują się do potrzeb interesantów zaczęliśmy fabrykację specjalnych gablot na klucze. Gabloty szklane przeróżnego typu, dla których można znaleźć odmienne cele można umiejscowić w dowolnym położeniu. Gabloty tworzymy na wymiary przekazane przez interesanta. Co więcej nasze wyroby w mistrzowski sposób wpasowują sie w otoczenie uatrakcyjniając zawartość a same nieraz stając się niedostrzegalne.

Każda gablota szklana może zostać urządzona w specjalne podświetlenie LED albo oświetlenie jarzeniowe, jakie sprawia, że nawet w godzinach nocnych podczas braku jakiegokolwiek innego oświetlenia, osoba zaineresowana może zapoznać się z informacją zawartą w konkretnej gablocie.

Do produkcji gablot użytkujemy tylko i wyłącznie profile aluminiowe Grupy Kęty S.A., polskiego producenta - lidera na naszym rynku, który własne wyroby dostarcza do kilku tysięcy firm w 45 krajach na całym świecie. Wszystkie profile posiadają certyfikat jakości umacniający spełnianie Polskich Norm, ze względu na to nasi klienci mają pewność, co do wysokiej jakości oraz trwałości gablot. Jako szanująca się firma, nie uznajemy produkcji zastępczych systemów profili aluminiowych, tzw. "samoróbek" ewentualnie profili "robionych na wyłączność", albowiem z doświadczenia wiemy, że nie posiadają one trafnej grubości ścianek a także powłoki anodowania.

Gabloty szklane od pewnego czasu stały się domeną nowoczesności. Kiedy wysłużone tablice korkowe zaczęły wychodzić z mody, to właśnie gabloty szklane przyjęły prym w tej dziedzinie. Zastosowanie gablot szklanych naszej produkcji można spotkać w rozmaitych placówkach publicznych takich jak urzędy, szpitale, szkoły czy muzea, jednakże także u prywatnych przedsiębiorców, którzy cenią sobie stylowość oprawy na przeróżnego typu osiągnięcia. Gabloty szklane użytkuje się w głównej mierze dla szykownej organizacji tudzież wyeksponowania informacji, lokuje się w nich także materiały reklamowe bądź urządza ekspozycje np. sklepowe czy muzealne. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl