Gabloty korkowe

Gabloty Gabloty korkowe

Jesteśmy producentem gablot korkowych, tablic, witryn. Gabloty ogłoszeniowe korkowe produkujemy w sposób nowoczesny, z elementów najwyższej jakości, z profili aluminiowych anodowanych (srebrny-mat) względnie malowanych proszkowo na opcjonalny kolor RAL składając następnie gabloty korkowe w sposób systemowy. Dno gabloty korkowej posiada wysokiej jakości płytę korkową.

Prosimy skorzystać z menu bocznego by wybrać odpowiedni rodzaj gabloty korkowej.

W naszej ofercie znajdują się gabloty korkowe informacyjne o rozlicznej grubości, do użycia wewnątrz jak i zewnątrz (dodatkowe uszczelniana), na ścianie lub na słupkach. Gabloty korkowe ogłoszeniowe o grubości 60mm a także grubsze mogą posiadać podświetlenie oraz teleskopy do utrzymania przed opadnięciem drzwi gabloty. Jesteśmy jedną z nielicznych spółek produkujących gabloty korkowe także z litego drewna sosnowego. Nasze korkowe gabloty informacyjne, witryny, tablice ogłoszeniowe perfekcyjnie pasują do szkół, biur, urzędów, spółdzielni mieszkaniowych (klatki schodowe), kościołów. Na życzenie klienta wykonujemy którykolwiek rodzaj naszej produkcji w dowolnym rozmiarze, nie podanym w naszej ofercie STANDARD. Skontaktuj się z nami, a niezwykle ekspresowo dostaniesz precyzyjną wycenę gabloty korkowej, w jakiej przytoczymy również dokładny termin realizacji. Nie jest nam straszne sfinalizować zamówienia idące w setki gablot korkowych a także witryn w kilkanaście dni.

Dzięki własnej flocie aut dostawczych, możemy osobiście dostarczyć nasze gabloty korkowe do interesanta, a także trafnie zamontować je w dowolnym położeniu. Duże zamówienia na gabloty, witryny tudzież tablice uzyskujemy maksymalnie w 14 dni. Nasze produkty przed przekazaniem do interesanta przechodzą szczegółowy odbiór jakościowy, który wychwytuje nawet najmniejsze błędy. Nawiązując współpracę z nami, masz pewność, iż gabloty oraz witryny jakie otrzymasz będą najwyższej jakości. Dobra opinia jest jedną z miar sukcesu firmy, w związku z tym też dokładamy wszelkich starań iżby nasze gabloty korkowe cieszyły się jak najogromniejszym uznaniem wśród interesantów. Strategia ta jest uzyskiwana dzięki stałej dbałości o detale. Gabloty korkowe to produkt przygotowany z dużą dbałością o każdy detal, a także z szczególną starannością wytworzenia. Najogromniejszą grupą naszych odbiorców są urzędy tudzież instytucje publiczne, dodatkowo kościoły, rezerwaty, PKP oraz wszelkiego typu placówki edukacyjne.

Wszystkie nasze produkty robimy z elementów posiadających należyte certyfikaty jakości, spełniających wysokie normy bezpieczeństwa. Udzielamy gwarancji na zrealizowane przez nas gabloty korkowe. Dostarczamy ponad 165 przeróżnego typu gablot korkowych, tablic, witryn tudzież potykaczy. W celu dopasowania odpowiednich rozwiązań do potrzeb interesantów, oferujemy indywidualne doradztwo poprzez infolinię tudzież szybką tudzież darmową wycenę. Jeśli napotkacie Państwo na problemy z znalezieniem właściwych produktów - prosimy skorzystać z pomocy dostępnej na infolinii. Świadczymy sprzedaż hurtową oraz detaliczną w atrakcyjnych cenach. Posiadamy duże zdolności wytwórcze - odpowiednia kadra a także park maszynowy umożliwia szybką realizację zamówień na gabloty korkowe. Gabloty korkowe uzyskiwane są z udziałem nowoczesnych maszyn, co warunkuje lepszą jakość produktu końcowego jak tudzież szybką realizację zamówień. Obecnie znajdujemy się w czołówce największych producentów gablot korkowych w Polsce. Wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy stanowią podstawę naszego przedsiębiorstwa. Dzięki nim mogą Państwo polegać na wszechstronną obsługę na dowolnym etapie - od wyceny a także planowania po realizację. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w fabrykacji gablot, tedy nasze produkty cieszą się niezwykle znacznym zainteresowaniem. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: [email protected]