Gabloty reklamowe

Gabloty Gabloty reklamowe

Oferujemy atrakcyjne ceny wynikające z braku pośredników, ponieważ jesteśmy bezpośrednim fabrykantem gablot reklamowych. Nasze wieloletnie doświadczenie tudzież zastosowanie przy produkcji z innowacyjnych technologii zapewnia najlepszy wyrób tudzież zadowolenie klienta.

Prosimy skorzystać z menu bocznego by wybrać odpowiedni rodzaj gabloty reklamowej.

Jesteśmy liderem na polskim rynku w fabrykacji różnorakiego typu gablot. Posiadamy znaczne dyspozycje wytwórcze - nawet duże zlecenia zdołamy przeprowadzić w ekspresowym tempie. Nasz zakład pracy zarządza rozbudowanym parkiem maszynowym, za pomocą tego zdołamy obsłużyć również większe, priorytetowe zlecenia.

Każdego roku spisujemy wzrost zamówień pochodzących z prywatnych przedsiębiorstw, co świadczy, że nasze produkty stają się coraz bardziej powszechne. Niemniej jednak naszymi głównymi nabywcami są szkoły, kościoły i urzędy. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przeszło 210 produktów, w której większą część stanowią gabloty.

Gabloty reklamowe zewnętrzne są w dużym stopniu bardziej narażone na wielorakie czynniki atmosferyczne niźli gabloty wewnętrzne. Dlatego materiał tudzież technologia produkcji gabloty są niezmiernie ważne. Zawartość gablot reklamowych chroniona jest przez zamek patentowy. Odróżniamy gabloty reklamowe w opcji wiszącej (do zamocowania na ścianie) jak i stojącej - na słupkach (w przypadku gablot oraz tablic). Gabloty reklamowe posiadają szybę bezpieczną albo hartowaną, wszelako istnieje również opcja zastosowania szyby akrylowej czy też PLEX.

Nasi Klienci mają do wyboru ilość skrzydeł w gablocie reklamowej - najczęściej umieszczamy od 1 do 4 do skrzydeł. Profile aluminiowe, które stanowią budowę gabloty aluminiowej, wyrabiane są przez znaną nie tylko w Europie, jednakowoż również na świecie - polską Grupę KĘTY S.A. Związku z faktem używania sprawdzonych profili, fabrykowanych przez obecnego lidera na rynku (współpracującego z 45 krajami na świecie), umożliwiamy bezinwazyjną wymianę poszczególnych elementów w przypadku uszkodzenia. Skrzydła (drzwiczki) gablot zdołają być uchylne (do góry lub na boki), przesuwne czy też częściowo przesuwne. Jako jedni z nielicznych fabrykujemy gabloty reklamowe w perspektywie częściowo otwartej. Znaczy to, że jedna część jest standardowo "schowana" za szybą, tudzież druga otwarta (podłoże nie jest schowane za drzwiczkami czy szybą). Jednym z kierunków otwierania gablot jest otwieranie na boki. Wykorzystujemy typowe uchylne skrzydła lub szyby przesuwane. Otwieranie gablot do góry może być wspomagane przy użyciu opcjonalnych teleskopów.

Co więcej poprzez oświetlenie punktowe w naszej gablocie reklamowej zdołamy wyróżnić najważniejsze elementy. Często stosujemy oświetlenie częściowe. Osiągalne opcje oświetlenia to oświetlenie LED ewentualnie oświetlenie jarzeniowe. Schematyczna grubość naszych gablot reklamowych mieści się w przedziale od 3 do 40 cm. Dostarczony wcześniej zakres wymiarów jest nadzwyczaj elastyczny. Wykonujemy też nieszablonowe zamówienia gablot "na wymiar" według potrzeb Klienta.

W gablotach reklamowych z reguły montowane są płyty magnetyczne, które są malowane na dowolny kolor, według upodobań Klienta. Gabloty aluminiowe posiadają nowoczesny design oraz uniwersalny srebrny kolor (jest możliwość zmiany koloru na opcjonalny z palety RAL), przez co wpasowują się w wystrój praktycznie każdego pomieszczenia.

Gabloty reklamowe konstytuowane są z części fabrykantów niemieckich, duńskich tudzież polskich. Ich wysoką jakość zaświadczają liczne certyfikaty. Dzięki temu nasze gabloty są należycie dostosowane do wszelkich warunków zewnętrznych i wewnętrznych. Aluminiowe gabloty reklamowe znakomicie komponują się z wyglądem otoczenia, pasują niemalże wszędzie. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl