Gabloty wewnętrzne

Spis kategorii Gabloty Gabloty wewnętrzne

Nasze działanie polega na bezpośredniej wytwórczości gablot wewnętrznych i pokrewnych produktów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji gablot wewnętrznych, w następstwie tego nasze produkty radują się niezmiernie gigantycznym zainteresowaniem. Wykwalifikowani inżynierowie z wydziału technicznego dbają o wysoką jakość produkowanych gablot, natomiast doświadczeni handlowcy są w stanie profesjonalnie doradzić Państwu w dobrym wyborze.

Jesteśmy liderem na polskim rynku w fabrykacji przeróżnego gatunku gablot. Posiadamy spore możliwości produkcyjne - dobra kadra oraz park maszynowy zapewnia szybką realizację zleceń. Prowadzimy produkcję oraz sprzedaż zarówno detaliczną również hurtową, w każdym przypadku dbając o konkurencyjność cen. Wszystkie nasze gabloty wewnętrzne przygotowujemy z części posiadających odpowiednie certyfikaty jakości, wskutek tego idealnie nadają się do wykorzystania w miejscach, w których bywają dzieci. 

Gabloty wewnętrzne aluminiowe to gwarancja bezkonkurencyjnej wytrzymałości a także jakości. Gabloty stanowią większą część z oferty około 215 wielorakich produktów. Gabloty aluminiowe doskonale pasują do większości pomieszczeń - współczesny design gwarantowany! Gabloty aluminiowe charakteryzują się wielką odpornością na warunki atmosferyczne. 

W przypadku licznych zamówień udzielamy atrakcyjne zniżki. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły Twojego zamówienia! Urzędy oraz instytucje publiczne, kolej, kościoły oraz szkoły - to nasi typowi nabywcy. Nasi biegli doradcy służą profesjonalną pomocą w właściwym wyborze.

Gabloty wewnętrzne wiszące powinno się osadzić do ściany - tego wariantu gabloty ogłoszniowe pozwalają demonstrować informacje jedynie po jednej - czołowej stronie. Gabloty wewnętrzne można podzielić ze względu na wersje mocowania oraz wykorzystanie. Odróżniamy gabloty stojące (wolnostojące) jak i gabloty wiszące. Gabloty wewnętrzne stojące wyposażone są w dodatkowe słupki umożliwiające ich usadzenie w podłożu. Dodatkowe zabezpieczenie w gablotach stanowi montaż zamka patentowego w drzwiczkach gabloty.

Gabloty wewnętrzne mogą otwierać się na sporo rozmaitych sposobów. Kiedyś zazwyczaj preferowane były gabloty przesuwne (przesuwane szyby w lewo-prawo), jednak od kilku lat zdecydowaną popularność zyskały gabloty z zamontowanymi drzwiami/skrzydłami (w różnorakiej ilości - w zależności od potrzeb). Funkcjonalne przemieszczanie szyb umożliwiają wmontowane, wysokiej jakości, wytrzymałe rolki.

W gablocie wewnętrznej aluminiowej nasza spółka proponuje instalacje wspierającego podświetlenia, które zaprezentuje zawartość gablot aluminiowej. Nieco innym rozwiązaniem jest wykorzystanie punktowego oświetlenia. Wskutek tego możemy wyróżnić w naszej gablocie wytypowane czy też najważniejsze elementy. Ze względu na liczba zastosowań, wiele spośród naszych Odbiorców wybiera oświetlenie częściowe.

Większa część gablot wewnętrznych jest wytwarzana w rozmiarach od 3-40 cm. Jest możliwość dopasowania grubości gabloty wewnętrznej wedle życzenia Klienta. Najpopularniejszą grupą produktów są gabloty wewnętrzne jednostronne, zawieszane zazwyczaj na ścianach (w opcji wiszącej na mocnych hakach), jednak coraz częściej spotykane są dodatkowo gabloty wewnętrzne jednostronne stojące - na odpornych słupkach umożliwiających zamontowanie w podłożu. Gabloty dostępne są w opcji dwustronnej umożliwiającej montaż w podłożu a także przedstawianie wiadomości po obu stronach. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl