Gabloty szkolne

Spis kategorii Gabloty Gabloty szkolne

Gabloty szkolne należą do kategorii gablot specjalnego zastosowania. Do kategorii gablot szkolnych kwalifikują się gabloty na puchary, gabloty na klucze, gabloty na modele, gabloty na medale. Najliczniejszą grupą produktów są gabloty jednostronne, zawieszane przeważnie na ścianach (w opcji wiszącej na mocnych hakach), lecz coraz częściej spotykane są dodatkowo gabloty jednostronne stojące - na solidnych słupkach umożliwiających zamontowanie w podłożu. Gabloty szkolne drewniane mają nieszablonowy, stylowy design. Alternatywą są gabloty aluminiowe, które mają współczesny design tudzież uniwersalny srebrny kolor (istnieje opcja zmiany koloru na obojętnie jaki z palety RAL), przez co wpasowują się w wystrój praktycznie dowolnego pomieszczenia. 

Nasze gabloty szkolne cieszą się długoletnią wytrzymałością oraz imponującą odpornością na odmienne warunki atmosferyczne. Podłoże jest skonstruowane z najwyższej jakości materiałów. Wyznaczamy 3 rodzaje: magnetyczne, korkowe bądź tkaninowe. Gabloty szkolne mogą zawierać półki, jakich ilość i wysokość zależy od konsumenta. Kolor płyty magnetycznej jest dowolny - umożliwiamy wybór przez klienta. W gablotach dostarczamy w dodatku opcje umieszczenia na szczególnie w tym celu wykonanym fryzie bądź na samej gablocie zamontowania umownego emblematu albo jakiegoś krótkiego nadruku, co sprawi, że gablota szkolna stanie się unikalna.

Nasza jednostka wykonuje nietypowe zamówienia, zatem istnieje możliwość zlecenia gabloty szkolnej aluminiowej na pozostawiony do wyboru wymiar. Ze względu na specyfikę skonstruowania jesteśmy w stanie dostroić gablotę do każdego położenia. Może być w wyższym stopniu wyszukana ewentualnie pod każdym względem współczesna. Nie sprowadzamy się do standarów. Nie ma dla nas motywów związanych z aluminiowymi tudzież drewnianymi gablotami  jakich byśmy się nie podjęli. Potrzebujesz nieszablonową gablotę o nietypowych wymiarach? A może chcesz, żeby gablota była oryginalna tudzież niepowtarzalna? Z oświetleniem ledowym lub punktowym? Naszą domeną jest możliwość realizacji gablot szkolnych nawet w niezwykle nieszablonowych konfiguracjach - nie ograniczamy się wyłącznie do ogólnego katalogu zwykle poszukiwanych gablot dostrzegalnych na stronie - określ czego potrzebujesz, a my to utworzymy.

Nasze gabloty szkolne dostępne są w przystępnych cenach, a ich wycena jest w całości gratisowa a także niezobowiązująca. Zarządzamy własną flotą pojazdów dostawczych, jednak w przypadku mniejszych zleceń wysyłke dokonujemy zweryfikowanym kurierem. Niezmienność oraz rzetelność skonstruowania to tylko poniektóre cechy opisujące nasze gabloty szkolne. Niezależnie od wysokiej jakości materiałów to właśnie precyzja jest wyznaczynikem naszej fabrykacji gablot. Zabieganie o najmniejszy detal sprawia, że nasze gabloty ukazują się niezywkle dobrze w każdym miejscu.

W naszej ofercie znajduje się ponad 210 różnego wariantu gablot, witryn, tablic oraz potykaczy. Przy realizowaniu większego zamówienia udzielamy interesujące upusty. Przekonaj się sam! Specjalizujemy się w produkcji gablot w ogromnej ilości konfiguracji wytypowanej przez kupującego. Nasze wyspecjalizowane przedsiębiorstwo jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej na 1 000 000 zł. Posiadamy znaczące zdolności wytwórcze - odpowiednia kadra i park maszynowy zapewnia szybką realizację zleceń. Zarządzamy znaczną załogą wyszkolonych pracowników, jacy są w stanie wyprodukować bardzo rosłą ilość gablot szkolnych w zwięzłym okresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji gablot szkolnych, stąd nasze produkty radują się niesłychanie gigantycznym zainteresowaniem. Nasz zakład pracy zarządza rozbudowanym parkiem maszyowym, przez to zdołamy obsłużyć także większe, priorytetowe zlecenia. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl