Gabloty stojące

Gabloty Gabloty stojące

Jesteśmy największym wytwórcą gablot stojących na polskim rynku. Największą grupą naszych odbiorców ustanawiają urzędy tudzież instytucje publiczne, a także kościoły, rezerwaty, PKP tudzież wszelkiego rodzaju placówki edukacyjne. Wszystkie nasze produkty wykonujemy z certyfikowanych elementów, spełniających wysokie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu idealnie nadają się do używania także w miejscach narażonych na częstszy kontakt z dziećmi.


Prosimy skorzystać z menu bocznego by wybrać odpowiedni rodzaj gabloty stojącej.
 

Wykonane przez nas gabloty stojące gwarantują wysoką jakość a także odporność. Oferujemy ponad 195 rozlicznego typu gablot, tablic, witryn i potykaczy. Wykwalifikowani inżynierowie z wydziału technicznego dbają o wysoką jakość robionych gablot stojących, tudzież doświadczeni handlowcy są w stanie zawodowo poradzić Państwu w słusznym wyborze.

Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy Państwu najwyżej jakości wyroby. W celu dopasowania odpowiednich rozwiązań do potrzeb klientów, oferujemy indywidualne doradztwo przez infolinię oraz szybką również gratisową wycenę. Nasi doświadczeni doradcy są do Państwa dyspozycji na infolinii w godzinach pracy.

Gabloty stojące umeblowane są w wspierające słupki umożliwiające ich osadzenie w podłożu. W gablotach stojących umieszczamy zamek patentowy, na skutek tego ich cenna zawartość nie jest dostępna dla niepowołanych osób. Nasze przedsiębiorstwo w swoim asortymencie proponuje produkty zaopatrzone w szyby bezpieczne, szyby hartowane, szyby akrylowe czy też PLEX.

Nasi Klienci mają do wyboru ilość skrzydeł w gablocie stojącej - w większości wypadków montujemy od 1 do 4 do skrzydeł. Gabloty stojące aluminiowe robimy wyłącznie z wysokiej jakości profili aluminiowych dostarczanych przez sprawdzonego partnera tudzież fabrykanta - Grupę Kęty S.A. Zastosowanie profili aluminiowych tej firmy zezwala na bezinwazyjną wymianę elementów konstrukcyjnych w wypadku uszkodzenia mechanicznego spowodowanego np. efektywną dewastacją. Nie stosujemy niskiej jakości, nieznanego pochodzenia tzw. samoróbek. Zapewniamy bezawaryjną tudzież trwałą konstrukcję wszelkich gablot aluminiowych.

Odróżniamy kilka sposobów otwierania gablot. Gabloty stojące otwieramy uchylnie, częściowo, przesuwnie oraz częściowo przesuwnie. Gabloty posiadają system otwierania drzwi do góry. W gablocie aluminiowej nasza przedsiębiorstwo proponuje zamontowanie wspierającego podświetlenia, jakie uwidoczni zawartość gablot aluminiowej. W dodatku można zastosować oświetlenie punktowe.

W naszym szerokim asortymencie gablot są gabloty stojące o grubości od 3 do 40 cm. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wykonujemy również gabloty wedle wymiarów wyznaczonych przez Klienta. Gabloty stojące tworzone w naszej fabryce standardowo uzyskiwane są w kolorze srebrnym, jednak można wybrać i zastosować inny kolor z palety kolorów RAL.

Gabloty stojące osiągalne są w opcji jednostronnej umożliwiającej zawieszenie na którejkolwiek płaskiej ścianie. Gabloty dwustronne osiągalne są wyłącznie jako gabloty stojące - użytkowane z reguły na zewnątrz biurowców - przy urzędach, kościołach tudzież atrakcjach turystycznych. Gabloty stojące aluminiowe wyróżniają się nie tylko wysoką jakością i bezawaryjnym wykonaniem, ale przede wszystkim zwiększoną trwałością na warunki atmosferyczne.

Gabloty stojące aluminiowe to współczesny a jednocześnie stylowy dodatek do każdego wnętrza. Oferujemy ciekawe rozwiązania tudzież następujące możliwości. Robimy nieszablonowego zamówienia. Nie ograniczamy się do standardów. Nie ma dla nas motywów związanych z aluminiowymi oraz drewnianymi gablotami, których byśmy się nie podjęli. Potrzebujesz niestandardową gablotę o nietypowych wymiarach? A może chcesz, aby gablota była oryginalna oraz niepowtarzalna? Z oświetleniem ledowym czy też punktowym? Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz gabloty stojącej spełniającej Twoje wymagania - znaczy to, że najwidoczniej poszukujesz czegoś niestandardowego. Zgłoś się do nas - wykonujemy gabloty stojące w dowolnych konfiguracjach! Zaintrygowanym klientom przekazujemy gratisową tudzież szybką wycenę - nawet w 15 minut! Transport produktów wykonywana jest przy pomocy jednostki kurierskiej bądź przy użyciu własnych pojazdów dostawczych. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl