Gabloty ekspozycyjne

Gabloty Gabloty ekspozycyjne

Gabloty ekspozycyjne zapewniają bezpieczeństwo eksponowanym w nich przedmiotom. Idealnie sprawdzają się muzeach (czasem nazywane > gabloty muzalne) do pokazu eksponatów, dzieł sztuki, dokumentów i innych wytworów działalności człowieka prezentowanych jako osiągnięcia godne pochwalenia się. Gabloty ekspozycyjne, oprócz muzum, często występują także w sklepach do prezentacji cennych towarów np. drogiej biżuterii w sklepach jubilerskich, czy elementów dekoracyjnych strojów w sklepach odzieżowych. Oświetlenie gablot może być punktowe (często wykorzystywane w muzeum), całościowe względnie częściowe. W tym momencie najbardziej popularne jest oświetlenie ledowe, jakkolwiek zdarza się, że Klienci wybierają oświetlenie jarzeniowe. Ze względu na liczebność zastosowań, wiele spośród naszych Odbiorców preferuje oświetlenie częściowe. Przez oświetlenie punktowe zdołamy wyróżnić najistotniejsze elementy.

Gabloty ekspozycyjne coraz częściej wybierane są także dla szkół. Prezentuje się w nich trofea, puchary, sztandary, medale i eksponaty.

Nasze gabloty funkcjonują w wielorakich konfiguracjach. Ilość półek w klasycznej gablocie uściśla klient. Standardowo produkujemy gabloty ekspozycyjne i muzealne w opcji katalogowej. Szukasz gablot drewnianych lub aluminiowych? Zgłoś się do nas! Gabloty drewniane stanowią wyborny wybór do wnętrz, w jakich przewiduje się otrzymać wystrój stylowy, bardziej klasyczny aniżeli nowoczesny. Jesteśmy jedną z nielicznych jednostek, która dostarcza gabloty ekspozycyjne z litego drewna. Gabloty aluminiowe mają nowoczesny design a także uniwersalny srebrny kolor (jest możliwość zmiany koloru na jakikolwiek z palety RAL), przez co wpasowują się w wystrój praktycznie dowolnego pomieszczenia.

 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl