Gabloty sklepowe

Spis kategorii Gabloty Gabloty ekspozycyjne i sklepowe Gabloty sklepowe

Gabloty sklepowe są rodzajem gablot przekazanych do specyficznego użytku w lokalach sklepowych, w galeriach handlowych, w aptekach itp. Gabloty sklepowe mają za zadanie wskazywanie oraz demonstrowanie znajdujących się w nich materiałów przemysłowych. Ponadto na życzenie interesanta mogą być przygotowane z drewna.

Gabloty sklepowe tudzież ekspozycyjne zapewniają bezpieczeństwo eksponowanym w nich przedmiotom. Nasze gabloty występują w różnorodnych konfiguracjach. Ilość półek w danej gablocie definiuje Kupujący lub wykonujemy gablotę w opcji katalogowej. Do sklepów głównie zalecamy witryny stojące (zwane gablotami sklepowymi) z znakomitą meblową szafką, która może dysponować dowolną liczbę szuflad. 

Gablota WS13-PC

gablota .

  • Gablota sklepowa/ekspozycyjna
  • Wewnętrzna
Gablota WS14-PC

gablota .

  • Gablota sklepowa/ekspozycyjna
  • Wewnętrzna
Gablota WS37-PC

gablota .

  • Gablota sklepowa/ekspozycyjna
  • Wewnętrzna

Cyklicznie wykorzystujemy oświetlenie częściowe. Oświetlenie punktowe występuje w technologii LED ewentualnie jarzeniowej. Oferujemy malowanie profili aluminiowych na obojętnie jaki kolor z palety RAL ewentualnie mogą Państwo dokonać zamówienia w szablonowym kolorze - srebrnym.

Gabloty sklepowe drewniane są rzadkim wyrobem, który jest tworzony z litego drewna. Gabloty drewniane wyróżniają się niezwykłym, ponadczasowym designem, jaki doskonale dopasowuje się do dowolnego otoczenia. Nasze gabloty charakteryzują się nienagannym wyglądem ze względu na wysoką jakość zastosowanych materiałów oraz dbałość wykonania. Pasują do wszelkiej otaczającej je przestrzeni. Sugerujemy pożądane rozwiązania a także następujące możliwości.

Przeprowadzamy nietypowe zamówienia. Na naszych gablotach sklepowych można dodatkowo wstawić nadruk bądź logo. Wykonujemy gabloty na zamówienie wedle uznanych rozmiarów przez Klienta. Przyjmujemy zamówienia na gabloty w dowolnej konfiguracji - określ wymiar, materiały, kolor, sposób wykończenia. Proponujemy naszym klientom dostawę nawet w 24h przy pośrednictwie kuriera. Skontaktuj się z nami, a niezwykle ekspresowo otrzymasz precyzyjną wycenę, w jakiej podamy również dogodny termin realizacji. Przeciętnie zamówienia dostarczamy w terminie 1 tygodnia od dnia złożenia zamówienia.

Niezależnie od wysokiej jakości materiałów to właśnie precyzja jest wyznaczynikem naszej fabrykacji gablot sklepowch. Zanim przekażemy nasze gabloty do użytku - za każdym razem są całkowicie weryfikowane przez wydelegowanych do tego polecenia pracowników. Nasi biegli doradcy są do Państwa dyspozycji na infolinii.

Gablota sklepowa jest produktem objętym kilkuletnią gwarancją. Wszystkie nasze produkty tworzymy z elementów mających stosowne certyfikaty jakości, dzięki czemu idealnie nadają się do wykorzystania w miejscach, w których przebywają dzieci. Nasza działalność bazuje na bezpośredniej fabrykacji gablot tudzież podobnych produktów. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę w wysokości
1 000 000 zł. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz wieloletniemu doświadczeniu dajemy Państwu najwyżej jakości produkty.

Gabloty sklepowe robione są z udziałem nowoczesnych maszyn, co oddziałuje na doskonalszą jakość produktu końcowego jak i szybką realizację zamówień. Posiadamy znaczne zdolności wytwórcze - dobra kadra a także park maszynowy umożliwia szybką realizację zamówień. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl