Gabloty wystawowe i wystawiennicze

Gabloty Gabloty wystawowe i wystawiennicze

Gabloty wystawowe i wystawiennicze gwarantują bezpieczeństwo eksponowanym w nich przedmiotom. Gabloty są przystępne w wielu wersjach. Proponujemy Państwu gabloty wystawowe i wystawiennicze wiszące na solidnych a także trwałych wieszakach albo wolnostojące dzięki stabilnym nogom. Gabloty mogą dysponować od jednych nawet do czterech drzwi, jakie to z kolei mogą być otwierane na bok czy też ku górze ręcznie ewentualnie za pomocą teleskopów.

Prosimy skorzystać z menu bocznego by wybrać odpowiedni rodzaj gabloty wystawowej czy też wystawienniczej.

Rodzaje zastosowania gablot są rozmaite. Gabloty wystawowe i wystawiennicze przydają się do umieszczania w nich ogłoszeń, informacji, wiadomości, plakatów, materiałów reklamowych tudzież innych tekstów. Produkujemy nadto gabloty oddane do wystawy większych przedmiotów takich jak puchary, medale, sztandary czy cenne ekspozycje muzealne. Nasze gabloty mają zastosowanie też w sklepach, gdzie ekspozycja towaru stoi na pierwszym planie.

Ogromnie istotną funkcją gabloty wystawowej i gabloty wystawienniczej jest zapewnienie bezpieczeństwa zawartości z równoczesną możliwością wglądu co znajduje się w takiej gablocie. Z tej przyczyny, dopasowują się do potrzeb klientów podjęliśmy fabrykację specjalnych gablot na klucze.

Gabloty wystawowe i wystawiennicze przeróżnego wariantu, dla których można znaleźć różnorakie cele można umiejscowić w opcjonalnym położeniu. Gabloty robimy na wymiary podane przez interesanta. Gabloty wystawowe i wystawiennicze w perfekcyjny sposób wpasowują sie w otoczenie uatrakcyjniając zawartość a same notorycznie stając się niewidoczne.

Prócz tego na Państwa żądanie możemy wprowadzić dodatkowe podświetlenie gabloty wystawowej i wystawienniczej, może być to oświetlenie LED ewentualnie oświetlenie jarzeniowe. Trochę innym podejściem jest wykorzystanie punktowego oświetlenia. Przez wzgląd na to możemy wyróżnić w naszej gablocie wytypowane czy też najistotniejsze elementy. Znacznym zainteresowaniem cieszy się oświetlenie częściowe.

Gabloty wystawowe i wystawiennicze mogą otwierać się na dużo rozmaitych sposobów. Kiedyś przeważnie wybierane były gabloty przesuwne (przesuwane szyby w lewo-prawo), jednak od kilku lat jednoznaczną rozgłos zdobyły gabloty z zamontowanymi drzwiami/skrzydłami (w różnorodnej ilości - w zależności od potrzeb). Z reguły gabloty otwierane są na boki przy pomocy szyb przesuwnych lub skrzydeł (drzwi). Jako jedni z nielicznych tworzymy gabloty w perspektywie częściowo otwartej. Oznacza to, iż pewna część jest zwykle "schowana" za szybą, a druga otwarta (podłoże nie jest schowane za drzwiczkami czy szybą). W gablotach otwieranych do góry proponujemy założenie teleskopów w celu uproszczenia otwierania.

Gabloty wystawowe i wystawiennicze aluminiowe robimy jedynie z wysokiej jakości profili aluminiowych oferowanych przez zweryfikowanego partnera i fabrykanta - Grupę Kęty S.A. Stosowanie profili aluminiowych tej firmy pozwala na bezinwazyjną wymianę elementów konstrukcyjnych w wypadku uszkodzenia mechanicznego wywołanego np. rezolutną dewastacją. Nie korzystamy z niskiej jakości, nieznanego pochodzenia tzw. samoróbek. Poręczamy solidną tudzież trwałą strukturę wszystkich gablot wystawowych czy wystawienniczych aluminiowych. Profile tworzące gablotę reklamową są ze sobą scalone przy wykorzystaniu półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego.

System drzwi przesuwnych działa przy pomocy stosownych rolek, które ułatwiają pchanie szyb. Nasi Konsumenci mają do wyboru ilosc skrzydeł w gablocie - z reguły montujemy od 1 do 4 do skrzydeł. Gwarantujemy, iż gabloty wystawowe i wystawiennicze realizowane są ze wypróbowanych, akuratnie dobranych materiałów, które zapewniają solidność oraz wytrzymałość w warunkach, do jakich zostały przygotowane.

Przede wszystkim gabloty wystawowe i wystawiennicze aluminiowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Są w głównej mierze trwałe a ich design doskonale wkomponuje się do każdej przestrzeni. Produkujemy gabloty wystawowe i wystawiennicze na wymiar. Najpowszechniejsze wymiary dostępne są bezpośrednio na kartach produktów. Szybka realizacja - zdecydowana większa część zleceń dociera do interesanta w ciągu tygodnia. Nasi kompetentni doradcy służą kompetentną i darmową pomocą w odpowiednim wyborze. 

  • Szybka realizazja produktów na wymiar bezpośrednio u producenta!
  • tel. 570 770 970
  • e-mail: biuro@paraga-centrum.pl